7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne kontakt@troonline.dk
Vælg en side

Konges Sløjd bøllehat, Ace – Reed Yellow

(5 kundeanmeldelser)

kr. 179,00

Fantastisk fin bøllehat fra danske Konges Sløjd – Ace er navnet på denne style. Ace er lavet i en blød, Seersucker-vævet bomuld, der leder tankerne hen på sol og sommer.

* Materiale: 100% økologisk certificeret, seersucker-vævet bomuld

Konges Slø … læs mere her

Er Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow på lager?

Annonce
Køb Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow

Varenummer (SKU): 31016005107798 Kategori: Tag:

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow

Mange leder efter den billigste Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk

Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow Fakta

  • Navn: Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow
  • Mærke: Konges Sløjd
  • Økologisk og bæredygtigt: Ja
  • Pris: Kr. 179.00
  • Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
  • Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
  • Kategori: Tøj og sko > Tøj til børn > Solhatte

Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow fra Konges Sløjd - 100% økologi og bæredygtighed

Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow er fantastisk at have, når man har børn, og det kan man godt forstå, for det gør ofte hverdagen lidt bedre. Når det handler om vores kære børn, er der ingen tvivl om, at vi vil tilbyde de bedste muligheder, og køber du Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow kan du have god samvittighed. Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow kan du erhverve dig hos Naturebaby.dk. Når behovet melder sig for barnevogne, brystpumper eller suttebokse, er vi stolte af, at du ret sikkert finder det her på siden. Vil du mindske risikoen for, at din barnevogn går i stykker, så skal den plejes og vedligeholdes. Vær særlig opmærksom på barnevognens stel, hjul og tekstiler. Når en barnevogn bliver passet godt på, kan den bruges til mere end det første barn, og så ser den jo også bedre ud.

Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow til de små

Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow kan man finde her i shoppen blandt alle varerne i varegruppen Tøj og sko > Tøj til børn > Solhatte. Husk du får hele hele 30 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Konges Sløjd bøllehat, Ace - Reed Yellow online hos webshoppen Naturebaby.dk, som ofte har gode tilbud og sørger for du sparer gode penge. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg er der helt sikkert noget for dig, som jo fx kan være den vare du kigger på lige nu. Ved at købe dine varer i en webshop er varerne billigere- når webshoppen sparer de penge som en almindelig butik bruger, så kommer det dig til gode.

Det er faktisk hver gang, når du shopper rundt online, er der bedre fordele, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Danske webshops skal jf. loven give 14 dages returret. når du har handlet dine varer, der findes også shops, der er endnu bedre og giver mere end de 14 dage, de er forpligtet til. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og prissammenlignen er let at foretage, i den store skov af webshops, der er derude. Det er let i dag at sammenligne priser - du kan gøre det i løbet af nul-komma-fem med din smartphone eller tablet. En af de store fordele når du handler online, er du slipper for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, så vælg det, der passer bedst til dig. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online så gå let og ubesværet direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.

5 anmeldelser af Konges Sløjd bøllehat, Ace – Reed Yellow

Der er endnu ikke nogle anmeldelser.

Vær den første til at anmelde “Konges Sløjd bøllehat, Ace – Reed Yellow”