Populære produkter
-
BIBS sut i naturgummi, Anatomisk – COLOUR – Baby Blue – Singlepack
kr. 27,00 -
HEIMESS suttesnor i træ, 21cm – Mariehøne
kr. 85,00 -
Tilbud
Cocoon økologisk sengetøj, Voksen 140×200 – Wallaby Brown
kr. 479,40 -
Filibabba stofble, 65×65 – Brick Dust
kr. 49,00 -
Derma solcreme SPF15, 200ml.
kr. 109,00 -
Tilbud
Lil' Atelier ternet skjorte, Lanyo – Turtledove
kr. 124,50 -
Ostheimer snegl i træ
kr. 115,00

Konges Sløjd UV-Turban, Loulou – Brise D´Ete
kr. 179,00
Super sød turban til børn fra danske Konges Sløjd – Den har høj UV-beskyttelse og kommer i et fantastisk flot print.
* Materiale: 80% genanvendt polyester fra plastflasker, 20% spandex for en fantastisk pasform.
* UV-Filter: UPV 50+
* Certifi … læs mere her
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Konges Sløjd hos Naturebaby.dk
Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete Fakta
- Navn: Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete
- Mærke: Konges Sløjd
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 179.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Uv-tøj
Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete fra Konges Sløjd - 100% økologi og bæredygtighed
Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete er en af topsælgerne til børnfamilierne, og det er der ikke noget at sige til, for alle har brug for noget, der gør dagen lidt lettere. Hver gang, det drejer sig om de små, er alle enige om, at vilkårene skal være de bedste, og går du med Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete har du gjort dit forarbejde godt. Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete sælges hos webshoppen Naturebaby.dk. Uanset om du leder efter skamler, ammeindlæg eller savlesmække, er sandsynligheden for, at du finder det rigtige ret stor. Barnevognen holder ikke evigt, derfor er vedligeholdelse essentiel. Vær særlig opmærksom på barnevognens stel, hjul og tekstiler. Når vognen er velholdt og passet på, bliver levetiden forlænget , og alle elsker en pæn, ren og velholdt barnevogn.
Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete til de små
Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete er stadig en af de mest eftertragtede varer her i webshoppen i den eftertragtede varegruppe Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Uv-tøj. Du får oven i købet hele 30 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Det er efterhånden velkendt at online shoppere køber deres Konges Sløjd UV-Turban, Loulou - Brise D´Ete online hos webshoppen Naturebaby.dk, der har forstået at have de rigtige varer på hylden. I det store udvalg af varer kan du shoppe løs efter lækre varer, det kan jo passende være denne vare. Når der handles i webshop sparer du penge- og det kan lade sig gøre fordi shoppen sparer husleje til en almindelig butik.
Køber du produkter i forskellige webshops, er betingelserne lidt gunstigere, fordi webshops er underlagt en lovgivning, de skal følge. Alle danske webshops skal jævnfør loven give 14 dages returret. når produkterne er købt online, der er endda shops, der vælger at give mere end de 14 dage, de er forpligtet til. En anden fordel ved online shops er, at alle varer og priser ligger online, og det er let at gennemskue, hvilken pris og betingelser der er bedst, på tværs af forskellige webshops. Og du kan endda gøre det på alle tider af døgnet, så længe du er online. Du får også en anden stor fordel, når du shopper online, og det er du slipper for, at skulle få det hele til at passe med de forskellige buslinjer og tidspunkter. Et fragtfirma som f.eks. Postnord eller GLS sender varerne til din adresse, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, så du kan vælge det, det er lettes for dig. De tider med at stå i kø er længe forbi - i dag handler vi online og der er ingen kø online - det er bare direkte til betaling, og så er du videre, så det er slut med at blive irriteret over langsomme mennesker i køen.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
8 anmeldelser af Konges Sløjd UV-Turban, Loulou – Brise D´Ete
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.