Populære produkter
-
HEIMESS suttesnor i træ, 21cm – Mariehøne
kr. 85,00 -
BIBS sut i naturgummi, Anatomisk – COLOUR – Baby Blue – Singlepack
kr. 27,00 -
Ostheimer snegl i træ
kr. 115,00 -
Filibabba stofble, 65×65 – Brick Dust
kr. 49,00 -
MOMDAY skylleflaske/peribottle til efter fødslen, 360ml – Pink
kr. 119,95 -
Tilbud
Lil' Atelier ternet skjorte, Lanyo – Turtledove
kr. 124,50 -
Tilbud
Cocoon økologisk sengetøj, Voksen 140×200 – Wallaby Brown
kr. 479,40

Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio
kr. 159,20
Lækker og blød undertrøje i uld/silke uden ærmer. Rigtig god under tøjet, varmer og tempererer.
Lavet af 70% uld og 30% silke.
Størrelseguide: Undertrøjen er til forskel fra Iobios bodyer små i størrelsen, så man kan med fordel gå en størrelse op.
Io … læs mere her
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Mange leder efter den billigste Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Iobio hos Naturebaby.dk
Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio Fakta
- Navn: Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio
- Mærke: Iobio
- Økologisk og bæredygtigt: Ja
- Pris: Kr. 140.00
- Fri fragt: Ja, ved køb over kr. 599
- Dag til dag levering: Ja, ved bestilling inden kl. 14
- Kategori: Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Undertøj
Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio fra Iobio - 100% økologi og bæredygtighed
Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio er populær hos børnefamiler, og det er ikke uden grund, for kvaliteten er god og prisen er også god. Når det handler om vores kære børn, er alle enige om, at vilkårene skal være de bedste, og med Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio har du gjort dit forarbejde godt. Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio sælges hos webshoppen Naturebaby.dk. Når du er i markedet efter vådservietter, sutteflasker eller tudkopper, er der her på hjemmesiden flere 1.000 varenumre, og sikkert også det du leder efter. For at få det bedste ud af din barnevogn, er det vigtigt, du passer på den. Stel, hjul og tekstiler skal du være opmærksom på. Passer du din barnevogn godt , kan den sagtens tjene familien til mere end ét barn, og så ser den jo også bedre ud.
Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio til de små
Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio er tilføjet i shoppen på grund af den store efterspørgsel i den populære kategori Tøj og sko > Heldragter og undertøj > Undertøj. Du får også hele hele 30 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Vidste du at størstedelen af dem der handler online køber Undertrøje i uld/silke - natural - Iobio i webshoppen Naturebaby.dk, der har alle de efterspurgte varer i deres sortiment. I det store udvalg af varer finder du noget for alle, og der er det oplagte valg dette produkt. Når der handles i webshop kan priserne være lavere- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.
Når du lader dig friste, og får købt nogle produkter online, får du nogle bedre betingelser, end hvis du handler i en fysisk butik. Webshop skal følge dansk lov, der giver 14 dages retrret. når dine varer købes i en shop, og i nogle tilfælde giver shoppen endda mere og nogle giver endda et helt års returret. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og prissammenlignen er let at foretage, iblandt alle de shops der sælger det, du er ude efter. Det er let i dag at sammenligne priser - du kan gøre det når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. Tænk også på, at ved at handle online, så slipper du helt for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Online shoppen får Posten til at levere dine varer til din adresse, alternativt kan de sendes til dig arbejde, du skal bare huske at vælge den rigtige adresse. Hvor mange gange har du stået i kø i en butik - det er slut nu, når du handler online så det er direkte til kassen, når du er færdig med at handle, så er det aldrig mere ubehaget ved at stå alt for tæt i en kø til kassen.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
23 anmeldelser af Undertrøje i uld/silke – natural – Iobio
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.